DoporučujemeZaložit web nebo e-shop
 

.:Motocross:.

MX knížky a dvd

Pokud by někdo měl zájem stát se správcem této stránky, napište mi na email cerny.mysak(zavináč)seznam.cz


Knížky o motokrosu a mx motorkách

Jak na to? - enduro a motokros
 
320 - 400 Kč
 
Tato kniha je beze sporu nezbytným pomocníkem při údržbě, ošetřování a opravě endur, crossových motocyklů a supermotardů. Lidé se svou výraznou touhou po svobodě pohybu, se naučili vážit si svých dvoukolových pomocníků. Někde na cestách tohoto světa, kde nikde v blízkosti není žádný odborný servis, ale může dojít k závadě. Proto byla napsána tato kniha. Abyste věděli, co dělat, pokud k něčemu takovému dojde. (www.patro.cz)
 

OFFROAD-technika jízdy motokrosu a endura
Tuto knihu jsem čet a můžu ji hodně kladně doporučit i přes jeji velkou cenu
 
Kolem 700Kč
 
Kniha je učebnicí techniky jízdy motokrosu a endura. Naučí vás vše od správné polohy těla až po skluzy pod brzdami nebo plynem. Nové akční sekvence profesionálních jezdců vás krok za krokem provedou speciálními technikami dvojitých skoků, zatáčení v kolejích, startů, jízdy po mantinelech či na roletě. Čtenáři zvláště ocení množství uvedených tipů a triků od nejlepších jezdců.(knihy-dvd.cz) Knížku sem si prohlížel a myslim že je tam všechno o motokrosu.

Technická rukověť motocyklisty

Kolem 300Kč
Technika, údržba, opravy ,  478 str.
Názorná a vyčerpávající technická bible pro zapálené i rekreační motocyklisty. Obsahuje podrobné a srozumitelné popisy funkcí, oprav a údržby univerzálně platné u všech typů motocyklů. Kniha se zabývá motory, ventilovými rozvody, karburátory, vstřikovacími, zapalovacími a výfukovými systémy, zapalovacími svíčkami, spojkami, pohony zadního kola, elektrickou instalací, osvětlením, brzdami, ABS, podvozky, koly, pneumatikami a rámy. Ve všech kapitolách jsou na názorných a všeobecně platných příkladech popsány principy funkcí, fyzikální zákonitosti, rozdíly, výhody a nevýhody různých systémů, způsoby diagnostiky závad, seřizování, opravy, údržba, upozornění na možná nebezpečí a problémy a praktické rady od autorů přímo "ze života". Text je doprovázen velkým množstvím pečlivě provedených, detailních a názorných černobílých obrázků a kreseb.
 

MX DVD

Motokrosové školy

JEREMY MCGRATH 1
 
899Kč
 
JEREMY MCGRATH DVD Opět jedna motokrosová škola na úrovni.Po mnohaleté nadvládě v motokrosu a superkrosu Jeremy McGrath poodhalí tajemství, které mu pomohlo v jeho neuvěřitelné kariéře. Tato video série obsahuje vše z jízdy a závodění. První díl poodhaluje základy jízdy a závodění. Zahrnuje: Co dělat než nasedneš, Dej do kupy svůj bike, Shifting, Rozdělení váhy, Skoky a poodhalí běžné chyby, kterým se raději vyhněte. Toto video je pro všechny úrovně jezdců. Tyto tipy nikdy nebyly uveřejněny a mohou pomoci všem!
 

SKILLS RIAN HUGHES
  
899Kč
 
SKILLS DVD Jedná se o další výbornou motokrosovou školu.Každý závodník zde najde spoustu užitečných rad. V hlavních rolích Ryan Hughes a zahrnuje skoky, trénink, starty, brždění a mnohem více.
 

JAK ZAČÍT S MOTOKROSEM - .:ČESKÉ:.
  
450kČ VHS, 590kČ DVD
 
 
DVD s novou školou motokrosu od Jirky Čepeláka.Je určena nejen pro úplné začátečníky,ale i pro ty co se chtějí v motokrosu zdokonalit.Věřte,že Jirka Čepelák v motokrosu něco dokázal a má co předávat. Skládá se z 9-ti kapitol, které mají název : Motocykl, Jezdecká výstroj, Fyzická příprava, Základy jízdy na motocyklu, Základy jízdy v terénu , Zatáčky, Skoky, Traťová signalizace a končí Startem.

Ostatní
.
AMA MOTOCROSS 2005
 
930Kč
 
2005 AMA MOTOKROSOVÉ MISTROVSTVÍ USA DVD Všechny závody z 2005 AMA motokrosového mistrovství. Těšte se na 2 hodiny podívané na opravdu nejlepší mistry řídítek na klasických motokrosových tratích.Souboje Carmichael, Stewart a Reed jsou ve třídě 250 opravdu tvrdé.Ve slabší kubatuře Tedesco, Alessi,Hepler a Langston předvádí své umění. Součástí jsou exkluzivní rozhovory a živý výklad z televizních vysílání.
 

 
BAR TO BAR
  
999Kč
 
Ricky Carmichael vyhraje již čtvrtý supercrossový titul. Uvidíte jezdce jako RC, Chad Reed, Kevin Windham, James Stewart, Jeremy McGrath, a další.Začínají v Kanadě a končí v Las Vegas.
 

 
ATTACK OF THE FIDDIES
  
850Kč
 
ATTACK OF THE FIDDIES DVD Attack of the Fiddies tě zabere na šílenou jízdu skrze svět pitibiků. Uvidíte světové rekordy ve skocích, drtění kostí, street riding a mnoho backflipů. Točilo se v Kalifornii, Oklahomě, Texasu, Washingtonu a Číně.
 

 
CRUSTY DEMONS 9
  
850Kč
 
CRUSTY 9 DVD Kalifornský tým Crusty cestoval do vzdálených oblastí v Austrálii, Dominikánské Republiky, Mexika, Nevady a Utahu, kde opět nafilmoval extrémní akci, šílený triky a radikální manévry včetně rekordního skoku dlouhého 260 stop. Dále uvidíte monster truck závody, pouliční závody, šíleného Bubbu a ty nejnovější radikální FMX triky, jaké kdy byly natočeny. Crusty tým prostě diktuje.
 

CRUSTY DEMONS
  
850Kč
 
CRUSTY DEMONS X DVD Nejlepší FMX rideři předvádí ty nejdrsnější triky jaké si dovedete představit. Tuhle akci si spojte se šílenými pády, backflipy, nadupanou muzikou a odvážnými pokusy a právě jste se vřítili do Desáté Dimenze Crusty Demons.
 

 
NITRO CIRCUS 2
  
850Kč
 
TRAVIS AND THE NITRO CIRCUS 2 DVD Travis and the Nitro Circus je skladiště riding akce nejlepších motokrosových závodníků na světě. Zahrnuje: "Kovboje" Kenny Bartram, Nate Adams, Ronnie Renner, Matt Buyten, Drake McElroy, Jesse Olsen a mnoho dalších. Tento rok posádka Goldfrey vzala jezdce na Hawaii, Rakouska, České republiky, Itálie a USA. NC2 obsahuje akrobatické kousky, které ještě k vidění nebyly a které už se opakovat nebudou.
 

NITRO CIRCUS 3
  
950Kč
 
TRAVIS AND THE NITRO CIRCUS 3 DVD Travis a Nitro Circus 3 spadá do kategorie freestyle motokrosových filmů. Nicméně, stejně jako je Travis Pastrana o něco více než jen motokrosový jezdec, jde film Nitro Circus prostě opět o něco dál! Zachycuje umění a výkony na hranici lidských možností. Často se jedná o heroické kousky, ale mnohem více jde o čiré šílenství. Každopádně je NC3 narvaný tím nejbrutálnějším, co jen můžete očekávat. Film byl natáčen po celých Spojených Státech, Kanadě a několika zemích Evropy.Je to prostě hustý a každej motokrosovej blázen to musí mít.Už jste viděli dvojitého back flipa?Tak tady je.