DoporučujemeZaložit web nebo e-shop
 

.:Motocross:.

Odkazy

Pokud by někdo měl zájem stát se správcem této stránky, napište mi na email cerny.mysak(zavináč)seznam.cz


Odkazy
 
http://www.gtmotocross.cz/ - největší motokrosový portál v ČR
 
http://www.countrycross.sk/ - dá se tam najít spoustu věcí k downloadu i všelijaké informace o motokrosu
www.youtube.com - najdete tam spoustu videí týkající se motokrosu, fmx a všeho možného
Seznam stránek o motokrosu - klikni zde - spoustu stránek o mx a fmx

Freestylisti: (CZ)
Petr Kuchař - www.kuchta.cz
  Petr Pilát - www.petrpilat.cz
Libor Podmol - www.generalx.cz
Martin Koreň - www.generalx.cz
Zdeněk Fusek - www.showrider.cz
Aleš Lieman - www.generalx.cz

Freestylisti: (Zahraničí)

Travis Pastrana - www.travis-pastrana.com
Nate Adams - www.nateadams.com
Ronnie Renner - www.ronnierenner.com

Profi MX jezdci:
Jiří Čepelák - www.jiri-cepelak.cz
Jana Bártová - www.janabartova.cz
Filip Neugebauer - www.neugebauermx.cz
Jan Brabec - www.janbrabec.cz
  Michal Votroubek - www.michalvotroubek.wz.cz
Jiří Bittner - www.jiribittner.wz.cz
Jindřich Hrabica - www.jindrahrabica.cz
Josef Kulhavý - www.josefkulhavy.cz
Martin Michek - www.martinmichek.cz
  David Matocha - www.davidmatocha.euweb.cz
David Kosmák - www.davidkosmak.wz.cz

MX Jezdci:

  Tereza Hromková - http://terezahromkova.blog.cz/
  Jirka Kružík - www.jirkys14.hustej.net
Ondřej Procházka - www.ondra121.wz.cz
  Honza Srnec - www.srnec31.estranky.cz
Radovan Míl - www.racing-rm.com
  Jakub Pecina - www.jakubpecina.webgarden.cz
 
Ostatní
  www.tipmoto.com   motobazary, inzerce
  www.motoinzerce.cz   soukromá inzerce
  www.motosvet.com  katalog moto-show
  www.repairmanualclub.com moto manuály
Ostatní
www.mx-enduro.cz server se vším okolo motokrosu, endura a baheního sportu vůbec. Články, reportáže, výsledky
  www.autoklub.cz - je samostatným suverénním a dobrovolným občanským sdružením zájemců o motorismus a činnost v AČR.
  www.lapiduch.cz/klub.php?klub=enduro_  (asi se neotevře, dopište "_" za odkaz) 
www.ceskeenduro.cz - web nového promotéra pro Shell Adventure Cup, Enduro a Cross- Country - přihlášky, výsledky a podobně..      
 
Zahraniční stránky  
 www.smf.sk - Slovenská motocyklová federace - pokud by jste chtěli jet nějaké pretěky na Slovesku.    
www.motocross.com - Americký server o motokrosu.
www.endurocross.com - ukázka toho, co všechno se dá vymyslet. Pěkný fotky s halového endura/krosu v Las Vegas   www.redbullromaniacs.com - stránky šíleného závodu ve tvrdém enduro v Rumunsku.
  www.transworldmotocross.com - další server z oblasti motokrosu. Návody, aktuality... 
  www.enduroaktual.sk - server, u nás těžce dostupného časopisu. Kalendáře, odkazy a pod.
 
Obchody a jiné zajimavosti
www.atvAmoto.cz  -pořadatel závodů v cross country, ATV závodů motosrazů a expedic, prodejce motorek, čtyřkolek a příslušenství
www.ktm.cz  -stránky výhradního dovozce KTM pro ČR, bazar, katalog doplňků a příslušenství